Krásný Nový rok 2018

Krásný Nový rok 2018

Krásný Nový rok 2018
SLAVÍTE SILVESTRA „NA POVEL“ NEBO ELEGANTNĚ?

Bujaré oslavy posledního dne v roce, respektive vítání roku nového. Takto by se dal specifikovat den známý pod jménem Silvestr.

Sotva jsme dojedli výbornou moderní štědrovečerní večeři a připili si vynikajícím Rulandským šedým z VÍNO PROKEŠ, už abychom mysleli na další oslavy. Mezi Štědrým dnem a Silvestrem je přesně 7 dní. Tedy jeden týden. Je to hodně nebo málo času na to, aby se všichni vzpamatovali z vánočního shonu, obcházení příbuzných a přátel, plných břich a válení u pohádek?

Jsou Sekt Brut 2015tací, co vnímají Silvestra jako zábavu na pokyn, protože se to v tento den očekává. Někteří ho řeší odjezdem na hory a „lyžovačkou“, následovanou svařákem ve vyhřáté horské chatě. Ať tak či tak, žije tím více nebo méně každý. Veselí je vidět celý den všude kolem nás – ohňostroje, petardy, lidé na procházkách na vánočních trzích v centrech měst nebo naopak v klidu v přírodě.

Lidé se opět seskupují a chtějí zavzpomínat a „oslavit“ vše co se jim přihodilo v roce končícím, a napjatě plánovat co chtějí dokázat a kterým směrem se ubírat v roce novém. A to jsou právě ty chvíle, kdy je vhodné sáhnout po víně VÍNO PROKEŠ. Příležitost slavit Silvestra elegantně a nikoliv „na povel“.

Ještě než nastane půlnoc a bude čas otevřít šumivé víno, není nic lepšího než strávit večer s přáteli elegantně, a to degustováním našich vín. Ze všech vín VÍNO PROKEŠ se pro tyto chvíle nejvíce hodí:

 

Jakmile však ta chvíle nastane a bude minuta před půlnocí, je třeba uchopit do rukou něco slavnostnějšího a připravit se k půlnočnímu přípitku. Pro tuto příležitost doporučujeme SEKT Brut 2015 jiskřivé až lososové barvy s intenzivní ovocnou chutí. Tento sekt limitované edice je nádherně nazrálé cuvée čtyř odrůd (Rulandské modré, Chardonnay, Neuburské a Rulandské bílé) a důstojně se s Vámi rozloučí s rokem starým a náležitě oslaví rok nový.

Za VÍNO PROKEŠ Vám přejeme
úspěšný a elegantně strávený rok 2018.

Na zdraví!
Zbyněk Prokeš
VÍNO PROKEŠ s.r.o

Doporučená vína, která jsou výborná na jakoukoliv sváteční příležitost, můžete objednat zde, e-mailem info@vinoprokes.cz nebo na telefonním čísle 776 708 218.