Spojte své jméno s Víno Prokeš

Spojte své jméno s Víno Prokeš

Spojte své jméno s Víno Prokeš
SPOJTE SVÉ JMÉNO S VÍNO PROKEŠ – BUĎTE NAŠIMI PARTNERY!

Dáváte si záležet na tom, abyste ve své vinotéce či restauraci nabízeli zákazníkům opravdovou kvalitu a výjimečné chutě? Nabízíte pouze zahraniční vína a hledáte i lokální alternativu? Hledáte závan nové svěží vůně a chutě v již zaběhnutém vinném lístku? Chcete změnu a tak hledáte nového dodavatele?

Nechcete se přijet podívat do Horních Bojanovic? Zavolejte nám nebo napište e-mail a domluvte si s námi „koštovací“ schůzku. Strávíme spolu příjemný čas u sklenky vína, představíme vám naše vinařství, postupy a produkty a promluvíme si o možné spolupráci.

Stejně jako má vaše restaurace, vinotéka nebo obchod na trhu již zaběhnuté jméno a vaše adresa je v blízkém i širokém okolí známá, tak i VÍNO PROKEŠ  má pevně „ukotvené“ kořeny své vinné révy.

VÍNO PROKEŠ  je na trhu již čtyři roky a zaměřuje se na výrobu přívlastkových a fortifikovaných vín. Jsme partneři festivalu ceskehrady.cz a účastníme se vinařských soutěží, trhů či veletrhů.

Za dobu našeho působení jsme navázali mnoho úspěšných obchodních partnerství. MY hledáme další partnery! Hledáte VY nového dodavatele? Ozvěte se nám.
Na zdraví a případnou spolupráci!

Zbyněk Prokeš
VÍNO PROKEŠ s.r.o

Schůzku si můžeme domluvit e-mailem info@vinoprokes.cz nebo na telefonním čísle 776 708 218. Naše vína můžete objednat zde.