Vánoce jsou za rohem!

Vánoce jsou za rohem!

Vánoce jsou za rohem!

Obdarujte své klienty vínem, které má styl.

 

Přemýšlíte, jakým dárkem poděkovat svým obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce? Naše vína z vinařství VÍNO PROKEŠ jsou tou ideální volbou!

 

Víno je velmi oblíbeným nápojem, a proto i naprosto ideálním dárkem pro muže i ženy. Dejte svým obchodním partnerům najevo, že si jich vážíte a potěšte je víny s příjemnou vůní a lahodnou chutí. Pro ženy doporučujeme např. Moscato  – naše jedinečné jemně perlivé víno, pro muže bude sázkou na jistotu červené víno Dornfelder z řady vín elegant.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Můžete si zvolit jak ze sortimentu vín s našimi standardními etiketami (více na www.vinoprokes.cz/vina/), tak Vám rádi připravíme etikety s originálním textem a grafikou na míru Vašim přáním a představám! Vaši klienti pak mohou obdržet vína ve stylovém dárkovém balení s jednou či dvěma lahvemi nebo rovnou dárkově balený karton šesti vybraných vín.

 

Jistě plánujete obdarovat své klienty ještě v předvánočním čase. Abychom předešli případnému časovému presu, garantujeme včasné doručení vánočních objednávek zaslaných do 30. 11. 2017. Proto neváhejte a objednávejte vína co nejdříve. V případě, že svou objednávku nestihnete zaslat do uvedeného data, nezoufejte, samozřejmě se Vám vynasnažíme vyjít vstříc a uděláme maximum, aby měli Vaši klienti a obchodní partneři vína včas pod stromečkem. Případným řešením takové situace může být i pořízení dárkového poukazu, který potěší zejména ty, kteří si rádi vybírají víno sami dle vlastních preferencí.

 

Přejeme Vám úspěšné zakončení roku 2017 ideálně se sklenkou vína z vinařství VÍNO PROKEŠ, které Vám zpříjemní nejen dlouhé zimní večery.

Neváhejte nás kontaktovat s Vaší představou a objednávkou.

 

Zbyněk Prokeš

VÍNO PROKEŠ s.r.o.